Způsob dopravy a platby

                

 

Způsoby dopravy

Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 1500 Kč.

 

Osobní Odběr

Zboží si můžete převzít sídle naší firmy a to na adrese:

Oldřichovice 251

73961 Třinec

Cena: zdarma

Platba: Hotově, předem na bankovní účet, PayPAL

 

Zásilkovna

Zásilkovna dnes nabízí komfortní doručení a vyzvedutí zásilek ve více než tisícovce míst ČR. Snadno si tak najdete vyhovující pobočku pro doručení Vaši objednávku v místě bydliště nebo zaměstnání. 

Při objednávce nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!!!

Cena: 70 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírka: 20 Kč

Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta vám doručí vaši zásilku již následující pracovní den a zároveň budete informování prostřednictvím SMS případně e-mailem o převzetí a datu doručení zásilky.

Česká pošta nabízí služby, kdy je možné změnit termín a místo doručení vaší zásilky, v případě, že se vám termín nehodí. Tuto možnost naleznete na následující webové adrese: www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

Pokud vás pracovníci České pošty nezastihnout na uvedené adrese, obdržíte oznámení o uložené zásilce. Zásilku budete mít na poště uloženu 7 dní.

Při objednávce nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!!!

Cena: 99 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: 35 Kč

 

 

Česká pošta – balík na poštu

Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Máte možnost zvolit si poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, jestli budou při doručování na dané adrese.

Cena: 89 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: 35 Kč

 

 

 

PPL

Společnost PPL zajišťuje expresní přepravu balíků nejen po celém území České republiky, ale i do zahraničí. Ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí navíc možnost uhradit balík "na dobírku" také platební kartou. Tato služba je pro příjemce balíku ZDARMA. Další výhodou je aktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič Vás před doručením kontaktuje a je možné se domluvit na posunutí času vyzvednutí přesně dle Vašich potřeb.

Cena: 105 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: do 1000 Kč - 32 Kč

                 nad 1000 Kč - 42 Kč

 

Slovenská pošta – balík do ruky

Slovenská pošta vám může doručit vaši zásilku již následující pracovní den a zároveň budete informování prostřednictvím SMS případně e-mailem o převzetí a datu doručení zásilky.

Pokud vás pracovníci Slovenské pošty nezastihnou na uvedené adrese, obdržíte oznámení o uložené zásilce. Zásilku budete mít na poště uloženu 7 dní.

Tento způsob dopravy platí pouze pro občany Slovenské republiky

Cena: 3,9 €

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: 1 €

 

 

Způsob Platby

Hotově:

Částku za objednané zboží platíte v hotovosti. Tuto platbu lze použít pouze při osobním převzetí.

Tento způsob platby je ZDARMA!

 

Platba předem bankovním převodem

Platba převodem je velmi rychlým a oblíbeným způsobem platby. Pokud používáte internetové bankovnictví, můžete vybrané zboží zaplatit přímo z domova.

Platbu převodem využívá značné množství našich zákazníků. Je spolehlivá a pohodlná. Pokud využíváte služeb internetového bankovnictví, můžete zboží objednávat jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Tento způsob platby je pro všechny dopravce ZDARMA!!!

Dobírkou:

Platba dobírkou při převzetí zboží je snadná a pohodlná. Naši dopravci doručí zboží na vámi požadovanou adresu (dodáváme k vám domů nebo do zaměstnání).

Zboží doručené na dobírku platíte hotově řidiči přepravní společnosti. Dopravce vydá zboží po zaplacení požadované částky.

K objednávce na dobírku účtujeme doběrečné dle zvoleného dopravce.

PayPAL

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta (např. VISA nebo MasterCard) musí mít povolené internetové platby (ale nemusí být embosovaná).

Tento způsob platby je pro všechny dopravce ZDARMA!!!