Způsob dopravy a platby

                

 

Způsoby dopravy

Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 1500 Kč.

 

Osobní Odběr

Zboží si můžete převzít sídle naší firmy a to na adrese:

Oldřichovice 251

73961 Třinec

Cena: zdarma

Platba: Hotově, předem na bankovní účet, PayPAL

 

Zásilkovna

Zásilkovna dnes nabízí komfortní doručení a vyzvedutí zásilek ve více než tisícovce míst ČR. Snadno si tak najdete vyhovující pobočku pro doručení Vaši objednávku v místě bydliště nebo zaměstnání. 

Při objednávce nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!!!

Cena: 70 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírka: 35 Kč

 

Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta vám doručí vaši zásilku již následující pracovní den a zároveň budete informování prostřednictvím SMS případně e-mailem o převzetí a datu doručení zásilky.

Česká pošta nabízí služby, kdy je možné změnit termín a místo doručení vaší zásilky, v případě, že se vám termín nehodí. Tuto možnost naleznete na následující webové adrese: www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

Pokud vás pracovníci České pošty nezastihnout na uvedené adrese, obdržíte oznámení o uložené zásilce. Zásilku budete mít na poště uloženu 7 dní.

Při objednávce nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!!!

Cena: 99 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: 49 Kč

 

Česká pošta – balík na poštu

Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Máte možnost zvolit si poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, jestli budou při doručování na dané adrese.

Cena: 89 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: 49 Kč

Balík do Balíkovny

Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení Vašeho zboží objednaného na e-shopu. Balík si můžete vyzvednout na 222 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.

Cena: 59 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: 49 Kč

 

PPL

Společnost PPL zajišťuje expresní přepravu balíků nejen po celém území České republiky, ale i do zahraničí. Ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí navíc možnost uhradit balík "na dobírku" také platební kartou. Tato služba je pro příjemce balíku ZDARMA. Další výhodou je aktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič Vás před doručením kontaktuje a je možné se domluvit na posunutí času vyzvednutí přesně dle Vašich potřeb.

Cena: 105 Kč

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: do 1000 Kč - 32 Kč

                 nad 1000 Kč - 42 Kč

 

Slovenská pošta – balík do ruky

Slovenská pošta vám může doručit vaši zásilku již následující pracovní den a zároveň budete informování prostřednictvím SMS případně e-mailem o převzetí a datu doručení zásilky.

Pokud vás pracovníci Slovenské pošty nezastihnou na uvedené adrese, obdržíte oznámení o uložené zásilce. Zásilku budete mít na poště uloženu 7 dní.

Tento způsob dopravy platí pouze pro občany Slovenské republiky

Cena: 3,9 €

Platba: předem na bankovní účet, PayPAL, dobírka

Dobírkou: 1 €

 

 

Způsob Platby

Hotově:

Částku za objednané zboží platíte v hotovosti. Tuto platbu lze použít pouze při osobním převzetí.

Tento způsob platby je ZDARMA!

 

Platba předem bankovním převodem

Platba převodem je velmi rychlým a oblíbeným způsobem platby. Pokud používáte internetové bankovnictví, můžete vybrané zboží zaplatit přímo z domova.

Platbu převodem využívá značné množství našich zákazníků. Je spolehlivá a pohodlná. Pokud využíváte služeb internetového bankovnictví, můžete zboží objednávat jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Tento způsob platby je pro všechny dopravce ZDARMA!!!

Dobírkou:

Platba dobírkou při převzetí zboží je snadná a pohodlná. Naši dopravci doručí zboží na vámi požadovanou adresu (dodáváme k vám domů nebo do zaměstnání).

Zboží doručené na dobírku platíte hotově řidiči přepravní společnosti. Dopravce vydá zboží po zaplacení požadované částky.

K objednávce na dobírku účtujeme doběrečné dle zvoleného dopravce.

PayPAL

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta (např. VISA nebo MasterCard) musí mít povolené internetové platby (ale nemusí být embosovaná).

Tento způsob platby je pro všechny dopravce ZDARMA!!!

ThePay

ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební tlačítka.

Tento způsob platby je pro všechny dopravce ZDARMA!!!